Błękitna Szkoła Ciąży i Rodzenia

Województwo:
małopolskie

Miasto:
Kraków

Adres:


Szpital:
,

Kontakt:
https://kursy.blekitnyporod.pl/ 30dniowykurs@blekitnyporod.pl https://www.facebook.com/hipnodoula


Program szkoły rodzenia

Błękitny Poród działa w sieci, dzięki czemu możesz przygotować się do porodu bez ograniczeń czasu i miejsca. Zapraszamy na 3 kursy online w zależności od Twoich preferencji i potrzeb. • Błękitna Szkoła Ciąży i Rodzenia to kurs składający się z sześciu modułów: ciąża, miesiąc porodowy, poród, połóg, laktacja, opieka nad noworodkiem. Prowadzimy ciężarne i ich osoby partnerskie przez wszystkie etapy narodzin dziecka. • Błękitny VBAC to kurs przeznaczony dla osób, które chcą rodzić naturalnie po wcześniejszym cięciu cesarskim. • 30-dniowy kurs Błękitny Poród jest rozbudowanym szkoleniem z technik autohipnozy do porodu. Obejmuje także przygotowanie mentalne, pracę z przekonaniami, lękami i podejmowanie świadomych decyzji porodowych.
Osoby prowadzące zajęcia

Współpracujemy ze specjalistkami z całej Polski. Kurs Błękitnej Szkoły Ciąży i Rodzenia prowadzą: - Beata Meinguer - doula, - Małgorzata Szuba - położna, - Sylwia Kopka - psychoterapeutka, - Barbara Forczek - fizjoterapeutka uroginekologiczna, - dr Gizela Jagielska - ginekolożka, - Julita Kordonska - dietetyczka hormonalna i terapeutka żywieniowa, - Ewelina Tyszko-Bury, osteopatka, - Anna Kwiatek-Kucharska - aktywistka porodowa.

Szkoła bezpłatna

Nie
Cennik


Dodatkowe informacje

Błękitny Poród to miejsce, gdzie budujemy nową, pozytywną kulturę porodową. Wiemy, że poród jest jak ocean - nie można zatrzymać fal, ale można nauczyć się surfować. Zapraszamy do lektury bloga. https://blekitnyporod.pl/blog/

Położna
Położna
Położna
Położna
Położna
Położna
Położna
Położna
Położna