Szkoła rodzenia Małgorzaty Gierady-Radoń

Adres:
Nowolipki 21 lok. 114

Szpital:

Kontakt:
www.szkola-magiera.pl 601 342 645 magiera2000@gmail.com https://www.facebook.com/szkolarodzeniawola/

Program szkoły rodzenia

Szkoła Rodzenia Małgorzaty Gierady-Radoń istnieje na rynku od 2000 roku. Działamy na Woli i przygotowaliśmy do porodu setki par. Zdobyta u nas wiedza i umiejętności gwarantują przyjemny, świadomy poród i powodują, że narodziny twojego dziecka to wspaniałe przeżycia. Dokładamy wszelkich starań, aby każda przyszła matka kończąca naszą szkołę była o tym przekonana. O tym jaki prezentujemy poziom świadczy m.in. ilość pozytywnych wpisów (Księga gości) na stronie www.szkola-magiera.pl oraz to, że pacjentki chętnie wracają do nas na zajęcia w kolejnych ciążach. Na stronie znają Państwo również program mojej szkoły rodzenia. Zapraszam do uczestnictwa, tel. 601 342 645.
Osoby prowadzące zajęcia

Dzięki profesjonalistom, którzy prowadzą u nas zajęcia udaje nam się realizować podstawowe i rozszerzone cele edukacyjne Szkoły Rodzenia. Nasi specjaliści: • mgr Małgorzata Gierada-Radoń – położna, IBCLC • mgr Małgorzata Barcikowska – fizjoterapeuta • mgr Joanna Chorąży – rehabilitacja ruchowa • lic. Elżbieta Kowalska - położna • mgr Katarzyna Grodzicka - fizjoterapeuta

Szkoła bezpłatna

Cennik

Dodatkowe informacje

Ponadto jako doświadczony recertyfikowany międzynarodowy konsultant laktacyjny IBCLC pomagam matkom skutecznie karmić piersią. Zapraszam na konsultacje, tel. 601 342 645. Możliwy dojazd do pacjentki.