Walczymy od 25 lat!

Każdego dnia walczymy o to, by kobiety w ciąży były otoczone troskliwą opieką i szacunkiem, by mogły wybrać miejsce urodzenia dziecka, a podczas porodu być z bliską osobą. Walczymy o to, by nikt nie zabierał jej dziecka i zabraniał kontaktu z bliskimi. To część naszego Dekalogu Rodzić po Ludzku.
Dlatego, jeśli macie podjąć decyzje o to, komu przyznać 1% podatku, postawcie na kobiety. Na to, by wreszcie to, co normalne stało się powszechne. Walczymy o normalność. Walczymy o to, by głos kobiet był słyszany.
A 1% podatku na pewno nam w tym pomoże. Wasz 1% albo kogoś komu te kwestie są bliskie.
Od 25 lat jesteśmy silne, pewne siebie i zdecydowane. Jesteśmy razem.
👉W PIT wpisz nasz numer KRS 0000150773

Jak możesz wesprzeć działania Fundacji Rodzić po Ludzku w pandemii?

Sytuacja kobiet rodzących w pandemii jest bardzo trudna. Wiele z kobiet zwraca się do nas z prośbą o pomoc prawną. Nie chcemy nikogo zostawić bez wsparcia. Kobiety proszą nas o pomoc każdego dnia.

Żeby zapewnić kobietom wsparcie prawnika zatrudnionego na cały etat wystarczyłoby 19 zł miesięcznie od 300 osób. To niewiele, zaledwie 60 groszy dziennie, a zmienić może dużo. Czasami liczy się każda godzina.

Czy możemy na Ciebie liczyć?

Wystarczy, że ustawisz przelew cykliczny on-line lub stałe zlecenie na koncie w banku.

Numer konta: 79 1560 0013 2353 7811 8000 0001

Jak jeszcze możesz nas wesprzeć?

Możesz nas wesprzeć jednorazowo, wpłaty możesz dokonać na stronie: gdzierodzic.info/wspieram/

Możesz też zorganizować zbiórkę urodzinową na Facebooku i poprosić znajomych, żeby w ramach prezentu wsparli organizację, której misja jest dla Ciebie ważna: www.facebook.com/fundacjarodzicpoludzku/

Pamiętaj, że co roku możesz również przekazać 1% podtaku na rzecz Fundacji. KRS: 0000 150 773

Zmieniajmy porodówki! Razem.

Kiedy rodzi się Wasze dziecko, to Fundacja Rodzić po Ludzku jest organizacją najbliżej Was. Od blisko 25 lat. Działamy, aby ten jeden z najważniejszych momentów w życiu był dla Was wzmacniający i godny. To dla Ciebie monitorujemy porodówki, interweniujemy, prowadzimy portal Gdzie Rodzic.info, edkujemy personel medyczny. Wesprzyj nasze działania!