Wspierają nas

NutroPharma to polska firma obecna na rynku od 1990 roku. Od ponad 30 lat oferuje suplementy diety i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego wysokiej jakości. Dostarcza oparte na dowodach naukowych receptury swoich produktów oraz wspiera konsumentów w specyficznych potrzebach żywieniowych. Oferowane przez firmę rozwiązania stanowią rzetelne wsparcie wczesnej profilaktyki prozdrowotnej. NutroPharma opiera swoją działalność na współpracy z wieloma wybitnymi naukowcami i praktykami z kraju oraz z zagranicy, dba o właściwy przekaz merytoryczny i wspiera swoje produkty coraz liczniej prowadzonymi badaniami klinicznymi.
W bogatej ofercie firmy znajdują się szczególnie marki wspierające pary w okresie okołokoncepcyjnym i  koncepyjnym jak np.  linia produktów Miovelia Pro, Nucloex Pro, oparty na opatentowanej formule innowacyjny femaltiker plus, Milanella czy linia dynamicznie zmieniającej się marki Prenatal, która od lat dostosowuje swój skład do najnowszych rekomendacji i trendów żywieniowych.
Produkty firmy NutroPharma to również szczególna dbałość o ich jakość i bezpieczeństwo. Firma z własnej inicjatywy wdrożyła autorski program NQS czyli NutroPharma Quality System. Program ten zapewnia właściwy bacground naukowy produktów oraz przeprowadzanie badań jakościowych i ilościowych każdej partii w niezależnych, akredytowanych laboratoriach, na co posiada stosowne certyfikaty.
Motto firmy brzmi „ wszystko co robimy jest wszystkim w co wierzymy” i dlatego też firma od wielu lat wspiera akcje społeczne min. Związane z karmieniem piersią, promowaniem zaufania wobec dowodów naukowych oraz wiedzy farmaceutów. Nasze działania cechuje wiara w naukę i jej siłę przekazu. Dlatego wspieramy wiedzę lekarzy, farmaceutów, doradców laktacyjnych oraz konsumentów wieloma działaniami edukacyjnymi.
Liczne wyróżnienia oraz nagrody, a przede wszystkim zaufanie klientów, umiejscawiają NutroPharmę wśród liderów swojej branży.

Polski Bank Komórek Macierzystych to największy w Polsce i Europie, a także trzeci największy bank na świecie zajmujący się pozyskiwaniem i przechowywaniem komórek macierzystych z krwi pępowinowej, łożyskowej oraz sznura pępowinowego.
W krwi pępowinowej zawarte są cenne komórki macierzyste, które mogą być wykorzystane w leczeniu ponad 80 chorób onkologicznych i hematologicznych. Celem bankowania jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecka lub jego najbliższej rodziny na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby wymagającej przeszczepienia komórek macierzystych. Materiał ten można pobrać tylko raz w życiu dziecka – podczas porodu. Krew pępowinową można przechowywać w laboratorium praktycznie bezterminowo, bez obaw o utratę jej cennych właściwości.
Polski Bank Komórek Macierzystych (PBKM) powstał w 2002 roku, natomiast w 2006 roku, rozpoczął ekspansję międzynarodową pod marką FamiCord. Aktualnie grupa FamiCord oferuje usługi dla klientów min. w Polsce, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Węgrzech, Rumunii, Szwajcarii, Włoszech, Łotwie, Litwie i Niemczech. Ponadto, świadczy usługi dla partnerów w: Szwecji, Danii, Serbii, Ukrainie, Egipcie, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Estonii, Luksemburgu oraz w krajach bałkańskich. Dodatkowo, Grupa inwestuje w rozwój usług w zakresie wytwarzania produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), uważanej za jeden z najważniejszych kierunków rozwoju medycyny.

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy otacza opieką prawną portal GdzieRodzic.info
Kancelaria Wardyński i Wspólnicy jest jedną z największych niezależnych polskich firm prawniczych. Skupiamy się na potrzebach naszych klientów, pomagając im znaleźć skuteczne i praktyczne rozwiązanie najtrudniejszych problemów prawnych.
Firma doradza w wielu dziedzinach, ale jest szczególnie ceniona przez klientów i konkurencję za swoje usługi w dziedzinie własności intelektualnej, sporów, transakcji, nieruchomości i prawa pracy.
Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników świadczących obsługę prawną w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim i koreańskim. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.codozasady.pl), firmowego Rocznika oraz licznych publikacji i opracowań.
Aktywnie działamy i rozwijamy działalność pro bono.

Ania Wibig – Mama trójki dzieci. Fotografka porodowa. Założycielka Obiektywnie najpiękniejsze, (www.obiektywnienajpiekniejsze.pl), marki poświęconej dokumentalnej fotografii porodowej, miejsca w sieci, gdzie poród jest piękny. Jej zdjęcia z narodzin są nagradzane i wyróżnione w Polsce i na świecie oraz publikowane przez międzynarodowe portale poświęcone fotografii dziecięcej i artystycznej. Ostatnio jej fotografia z porodu zajęła drugie miejsce w ogólnoświatowym prestiżowym konkursie czarno-białej fotografii dziecięcej Child Photo Competition. Fotografując porody Ania pokazuje relacje między rodzicami oraz piękne emocje, które towarzyszą tym wyjątkowym chwilom. Mówi, że reportaż z narodzin to również najpiękniejsza sesja noworodkowa.

MediaMachina – twórcy portalu Gdzierodzic.info – to firma tworząca zarówno strony www dla biznesu i start-upów, jak i narzędzia dla NGO i instytucji. Założona przez pasjonatów technologii i komunikacji marketingowej, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w sektorach organizacji pozarządowych, i biznesu, oferuje usługi wsparcia zarówno na etapie powstawania pomysłów na narzędzia, jak i ich wdrożenia i utrzymania. 

Szczególnie chętnie angażuje się w projekty dotyczące kultury i działań społecznych. 
Dla sektora NGO oferuje atrakcyjne warunki współpracy i zniżki.