Wspierają nas

Pomoc To Moc jest ogólnopolską akcją prewencyjną PZU, skierowaną do społeczności lokalnych i organizacji pozarządowych. Dzięki finansowemu wsparciu PZU wcielane są w życie projekty, które podnoszą poziom bezpieczeństwa i zwiększają ochronę zdrowia. Swoje pomysły mogą zgłaszać osoby fizyczne we współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi oraz same organizacje np. stowarzyszenia i fundacje. PZU wspiera działania, które propagują zdrowy tryb życia i zwiększają bezpieczeństwo zgodnie z hasłem akcji „Zdrowa i bezpieczna rodzina”.
Fundusz prewencyjny, w ramach którego dotowane są projekty, służy zapobieganiu powstawania albo zmniejszaniu skutków zdarzeń losowych.
PZU zaprasza do udziału każdego, kto chce działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa i promować zdrowy tryb życia. Niezbędna jest współpraca z organizacją pozarządową, która czuwa nad realizacją projektu. Warto budować lokalne relacje, łączyć siły i angażować różne środowiska, by przyczynić się do ważnej zmiany w swoim najbliższym otoczeniu. Więcej informacji na stronie: www.pomoctomoc.pzu.pl

Polski Bank Komórek Macierzystych to największy w Polsce i jeden z największych w Europie rodzinnych banków zajmujących się przechowywaniem komórek macierzystych krwi pępowinowej. Celem bankowania jest zapewnienie bezpieczeństwa rodziny na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby wymagającej przeszczepienia komórek macierzystych Dziecka lub członków jego najbliższej rodziny. Dodatkowo PBKM przewodzi międzynarodowej Grupie FamiCord. Grupa FamiCord jest obecna na kilkunastu rynkach europejskich. Bezpośrednio oferuje usługi dla klientów w Polsce, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Węgrzech, Rumunii, Szwajcarii, Włoszech i na Łotwie. Niemal wszędzie jest numerem 1 na rynku. Ponadto, świadczy usługi dla partnerów, którzy pozyskują klientów w Szwecji, Danii, Serbii i krajach bałkańskich, Włoszech oraz na Ukrainie. Usługi Grupy realizowane są poprzez sieć własnych banków oraz przez banki współpracujące zlokalizowane m.in. w Niemczech, USA i UK.
Dodatkowo Grupa inwestuje w rozwój usług w zakresie wytwarzania produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), uważanych za jeden z najważniejszych kierunków rozwoju medycyny. Grupa PBKM jest również zaangażowana w 5 prób klinicznych fazy II i/lub II/III w ramach których podano pacjentom leki będące frakcją komórek macierzystych już ponad 400 razy (docelowo będzie 8 prób klinicznych).
Krew pępowinową można przechowywać praktycznie bezterminowo, bez obaw o utratę cennych właściwości. W laboratorium PBKM komórki macierzyste z krwi pępowinowej są przechowywane do momentu, kiedy zajdzie potrzeba ich użycia.

Kancelaria Wardyński i Wspólnicy otacza opieką prawną portal GdzieRodzic.info
Kancelaria Wardyński i Wspólnicy jest jedną z największych niezależnych polskich firm prawniczych. Skupiamy się na potrzebach naszych klientów, pomagając im znaleźć skuteczne i praktyczne rozwiązanie najtrudniejszych problemów prawnych.
Firma doradza w wielu dziedzinach, ale jest szczególnie ceniona przez klientów i konkurencję za swoje usługi w dziedzinie własności intelektualnej, sporów, transakcji, nieruchomości i prawa pracy.
Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników świadczących obsługę prawną w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim i koreańskim. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.codozasady.pl), firmowego Rocznika oraz licznych publikacji i opracowań.
Aktywnie działamy i rozwijamy działalność pro bono.

Ania Wibig – Mama trójki dzieci. Fotografka porodowa. Założycielka Obiektywnie najpiękniejsze, (www.obiektywnienajpiekniejsze.pl), marki poświęconej dokumentalnej fotografii porodowej, miejsca w sieci, gdzie poród jest piękny. Jej zdjęcia z narodzin są nagradzane i wyróżnione w Polsce i na świecie oraz publikowane przez międzynarodowe portale poświęcone fotografii dziecięcej i artystycznej. Ostatnio jej fotografia z porodu zajęła drugie miejsce w ogólnoświatowym prestiżowym konkursie czarno-białej fotografii dziecięcej Child Photo Competition. Fotografując porody Ania pokazuje relacje między rodzicami oraz piękne emocje, które towarzyszą tym wyjątkowym chwilom. Mówi, że reportaż z narodzin to również najpiękniejsza sesja noworodkowa.

MediaMachina – twórcy portalu Gdzierodzic.info – to firma tworząca zarówno strony www dla biznesu i start-upów, jak i narzędzia dla NGO i instytucji. Założona przez pasjonatów technologii i komunikacji marketingowej, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w sektorach organizacji pozarządowych, i biznesu, oferuje usługi wsparcia zarówno na etapie powstawania pomysłów na narzędzia, jak i ich wdrożenia i utrzymania. 

Szczególnie chętnie angażuje się w projekty dotyczące kultury i działań społecznych. 
Dla sektora NGO oferuje atrakcyjne warunki współpracy i zniżki.