Zaufaj Położnej

Adres:
Gdynia, ul. Słowicza 1/1 oraz Gdańsk- Zaspa, ul. Braci Majewskich 22

Szpital:

Kontakt:
www.zaufajpoloznej.pl 519754180 kontakt.zaufajpoloznej@gmail.com www.facebook.com/zaufajpoloznej

Reklama

Program szkoły rodzenia

Kursy stacjonarne grupowe realizujemy w Gdyni i w Gdańsku, indywidualnie istnieje możliwość zajęć w Twoim domu! Niezależnie od rodzaju kursu podstawą u nas są zajęcia praktyczne. Oprócz kompleksowego przygotowania do porodu – nauczysz się opiekować noworodkiem, przewijać, kąpać i przystawiać do piersi. Cały kurs opiera się na doświadczeniu naszych położnych i Certyfikowanych Doradców Laktacyjnych. Zawiera wiele praktycznych wskazówek, porad i prawdziwych zdjęć i filmików okołoporodowych – z nami nic Was nie zaskoczy! Nowość! W ramach szkoły rodzenia otrzymujesz bezpłatną wejściówkę na warsztaty z ratownikiem medycznym – na spotkania obowiązują zapisy. Spotkania odbywają się raz na kwartał. W cenie kursu otrzymujesz: + indywidualną konsultację z położną w trakcie ciąży – bezpłatnie + 3 miesięczny dostęp do materiałów i filmów ze szkoły rodzenia + warsztat “Wyprawka” w formie nagrania – bezpłatnie + bezpłatny udział w warsztacie z ratownikiem medycznym + 35% zniżki na wszystkie nasze webinary przez okres 6 miesięcy! + zniżki w wybranych sklepach z artykułami dla niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży + nasz autorski e-book okołoporodowy! + 3 wizyty położnej po porodzie w atrakcyjnej cenie!
Osoby prowadzące zajęcia

Zajęcia w Zaufaj Położnej prowadzą doświadczone położne, pracujące na co dzień w szpitalach i prywatnych gabinetach ginekologicznych, a także Certyfikowane Doradczynie Laktacyjne.

Szkoła bezpłatna

Nie
Cennik

Dodatkowe informacje

Zajęcia naszej SZKOŁY RODZENIA ZAUFAJ POŁOŻNEJ prowadzimy: - w trybie weekendowym lub w dni robocze, - w grupach bądź indywidualnie, - stacjonarnie, a także online! Wybierz najwygodniejszy dla siebie tryb zajęć :) Aktualne terminy wszystkich naszych kursów i całą ofertę znajdziesz pod adresem: www.zaufajpoloznej.pl Zapraszamy!